Yaşanabilir bir dünya,
sürdürülebilir bir yaşam için…

Sosyal sorumluluk projelerinde asıl amacımız tüketiciyi bilinçlendirmek. Bu doğrultuda sosyal sorumluluk çalışmalarımızı gıda ile temas eden ürünler ve çöp torbası ürün kategorileri olmak üzere ikiye ayırıyoruz.

Gıda ile temas eden ürünler konusunda bilinçlendirmeye katkı sağlamak amacıyla ürün ambalajlarımızda ürünlerin geri dönüşümlerini sağlamak adına bilgilendirmeler yapıyor, tüketicilerimize geri dönüşümün önemini anlatmaya çalışıyoruz.  Mutfak yardımcılarının kullanım oranı ülkemizde yüksek olmasına rağmen, bazı ürünleri olması gerektiği gibi kullanmıyoruz. Bu sebeple mutfak yardımcılarının doğru kullanım şekillerini mümkün olan her alanda anlatarak tüketici bilinçlendirmesine katkıda bulunmaya çalışıyoruz.

Çöp torbası kategorisinde ise, sosyal sorumluluk projelerimizde, sadece çöp torbasının kullanımını arttırmaya yönelik değil; aynı zamanda doğru atık yönetiminin önemini anlatmaya gayret ediyoruz. Atıklarının türlerine göre ayrı ayrı poşetlenmesi ve bu süreç içerisinde gıda ile temas etmemesi gerektiğini elimizden geldiğince tüm projelerimizde vurguluyoruz.